Dnia 7.11.2017 r. odbyło się spotkanie okolicznościowe i prezentacja wystawy „Siemień w starej fotografii” z okazji  obchodów 600-lecia lokacji Siemienia    w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie.
W programie spotkania m.in. udział naszego Gospodarstwa pod hasłem „Ryba z Siemienia to raj dla podniebienia” połączony z degustacją dań z ryb.

Stawy Rybne Siemień

Gospodarstwo Rybackie
Siemień Sp. z o.o.

ul. Kasztanowa 38
21-220 Siemień
tel./fax 83 354 70 04

Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego 2016

 19 marca 2017 r. w Parczewie odbyła się uroczysta Gala II edycji konkursu „Lider przedsiębiorczości Powiatu 2016”. Gospodarstwo Rybackie Siemień Spółka z o.o.  otrzymało statuetkę i tytuł lidera w kategorii „Prowadzący działalność w branży produkcja – przedsiębiorstwo zatrudniające do 20 pracowników” za szczególne osiągnięcia na rzecz rozwoju   i promocji Powiatu Parczewskiego.

Statuetkę i dyplom wręczyli Przewodniczący Kapituły Konkursowej – prof. dr hab. Jerzy Nitychoruk i Starosta Parczewski – Jerzy Maśluch.
Jest nam niezmiernie miło, że nasze Przedsiębiorstwo zostało dostrzeżone i docenione przez Kapitułę Konkursową.
Nagroda ta cieszy nas tym bardziej, że rok 2016 był rokiem bardzo trudnym dla Gospodarstwa i niewiele osób wierzyło w sukces przeprowadzanych zmian.
Serdecznie dziękujemy za uznanie.


<<< Wróć
Dodano: 21 Marzec 2017
Stawy rybackie w SiemieniuStawy rybackie w SiemieniuStawy rybackie w SiemieniuStawy rybackie w SiemieniuStawy rybackie w SiemieniuStawy rybackie w SiemieniuStawy rybackie w SiemieniuStawy rybackie w SiemieniuStawy rybackie w SiemieniuStawy rybackie w Siemieniu